BÜTÜN ETİCARET İHTİYAÇLARINIZ İÇİN YARATICI ÇÖZÜMLER

Eticaretin Sosyal Hali

SİPARİŞ AL

shopping_cart

ÜRÜN SAT

bubble_chart

REZERVASYON AL

rotate_90_degrees_ccw

BİLET SAT

style

ZeplinGo 2005 yılından bu yana web ve mobil tabanlı yazılım sistemleri geliştiren NetNete ve NOBA'nın günümüz e-ticaret dinamiklerini değiştirmek üzere yapılandırdıkları yeni ürünüdür.

Misyonumuz; zaman içerisinde geliştirilen ve girişimcilere dayatılan sınırlandırılmış yapıların aksine özgürlükçü ve sürekli kendini yenileyen bir yapı kurmak. Bu yapı ile de girişimcilerin önünü açarak internet üzerindeki ticaret hacimlerinin artmasını sağlayıp, Türkiye'den çıkacak yepyeni ticaret fikirlerinin hayata geçmesini kolaylaştırmaktır.

Vizyonumuz, geçmişten gelen tüm deneyimimizi bugüne kadar olduğu gibi her gün değişen teknolojik gelişmelere, ticaret şekillerine ve tüketici deneyimlerine göre yeniden şekillendirebilecek bakış açılarına ve yatırımlarımıza devam etmektir.

Hedefimiz ise önümüzdeki ilk iki sene içerisinde Türkiye'de girişimcilerin ilk aklına gelen e-ticaret çözümleri markalarının başında gelmektir. İlk beş sene içerisinde ise Avrupa ve Ortadoğu pazarında yer edinmek. On senelik süreçte ise tüm dünyadan girişimcilere hizmet vermenin yanında yapay zeka ve nesnelerin interneti (IOT) ile entegre olan ticaretin koşullarının her değiştiği noktaya adapte olan bir yapı kurmaktır.

Peki bunları nasıl gerçekleştireceğiz?

İnanıyoruz ki; önemli olan kullanıcı memnuniyetidir. Bizi tercih eden iş ortaklarımız için her geçen gün biraz daha sade, daha anlaşılabilir ve hızlı kullanılabilir bir yapı kurmaya çalışıyoruz. Aynı zamanda iş ortaklarımızın müşterileri için de aynı sadeliği, kolay anlaşılabilirliği ve hızı ortaya koyacak teknolojilerimizi hayata geçirmeye devam ediyoruz. Uzun bir yol olduğunu biliyor, bu yolda kullanıcı geri bildirimlerine göre değişen ve gelişen hızlı bir yapı kuruyoruz.

Bizimle bu yolda beraber yürüyen tüm iş ortaklarımıza teşekkür ediyor, aramıza yeni katılacak iş ortaklarımıza hoşgeldiniz diyoruz.

ZeplinGo Ekibi