Etkinlik Bilet Satış Sitesi ve Fiyatları

ZeplinGo Etkinlik Bilet Satış Sitesi Taksit Seçenekleri ve 7/24 Canlı Destek Hizmeti ile..

Yıl boyunca sınır olmadan tüm yeni özellikleri kullanabileceğiniz e ticaret sitenize kavuşun!
Hemen kullanmaya başlayın!
 

Festival, Konser, Eğitim, Seminer Biletlerinizi Artık Kendi Sitenizden Satın!

Yıl içinde organize ettiğiniz tüm festival, konser, eğitim, seminer organizasyonlarınızın gelirlerinin hakimi olmak istemez misiniz? Komisyon dağıtmaktan sıkılmışsanız sizin için harika bir fikrimiz var! ZeplinGo kullanın! Gelirlerinizi artırarak tanıtım stratejiniz için ekstra bütçe yaratın, kendi websitenizden kazandığınız üyelerinize yepyeni organizasyonlar için bilet satmaya devam edin. Giderek tanıtım bütçelerinizin ne kadar düşeceğini kendi gözlerinizle görün. Daha sürdürülebilir bir iş modeli oluşturun.

 

Kendinize Yepyeni Organizasyon Alanları Yaratın ve Daha Çok Kazanın!

ZeplinGo sayesinde artık tüm etkinlik ve organizasyonları satabileceğiniz bir satış siteniz var. Sizin yaptığınız ve çevrenizdeki farklı etkinliklerin satışını kendi siteniz üzerinden yapabilirsiniz. Bu şekilde küçük konuşmacı organizasyonlardan tutun da kapsamlı festival biletlerine kadar kendi sitenizden yapacağınız satışlarınızla gelirinizi yükseltin. Kendi üyelerinize yeniden satış yapın.

 

Yıllık Tek Fiyat ve Sınırsız Güncelleme Garantisi

Zeplingo, ZeplinGocuların isteklerine göre sürekli güncellenir ve gelişir. Zeplingo her geçen gün yeni özellikler kazanırken, ZeplinGocular da tüm bu yenilikleri üyelikleri boyunca ücretsiz olarak alır ve kullanmaya devam ederler.

 

Tasarım Özgürlüğü mü İstiyorsunuz?

Websitenizin görünen yüzünü değiştirmek mi istiyorsunuz? Son trendlere uygun şablonlarımızdan birini seçebilirsiniz. Şablon sayımız günden güne çoğalacak. Fakat şablonlarımızı beğenmediniz mi? "Blade Engine" yapısını bilen herhangi bir geliştiriciye kendi şablonunuzu tasarlatabilirsiniz. Böyle bir tanıdığınız yok mu? Sorun değil. Herhangi bir şablon satan siteden (Örneğin: www.themeforest.com gibi) dilediğiniz şablonu alabilirsiniz. Biz sizin için yalnızca 1000 TL + KDV ek ücretle sitenize uyguluyoruz.

 

Gelişmiş Altyapı Bizden, Kolayca Özelleştirmek Sizden!

E Ticaret altyapınızı başka bir şirketten alıyor ve "sizin paketinizde bu özellik yok üst pakete geçmeniz gerekiyor" yanıtı alıyorsanız veya hazır yazılımlarınızın geliştirlememesinden şikayetçiyseniz; ZeplinGo tam size göre!

 

İhtiyacınız Olan Herşey Var, Kafanızı Karıştıracak Hiçbir Şey Yok!

ZeplinGo'nun gelişmiş altyapısında ihtiyacınız olan özelliklerin hepsi var ve yeni özellikler gelmeye devam ediyor. Tüm bu özellikleri kolayca kullanabileceksiniz.

Etkinlik Bilet Satış Sitesi

5,900.00TL
3,900.00TL
Yıl boyunca
"sınırsız update hakkına sahip"

check_circleÖzel Listeleme & Hizmet Sayfaları
check_circleÖzelleştirilmiş Detay Sayfaları
check_circleSınırsız Web Alanı
check_circle1000 GB Yıllık Trafik
check_circleSınırsız Organizasyon Ekleme
check_circleİyzico Sanal Pos Entegrasyonu
check_circleBanka Sanal Pos Entegrasyonu
check_circleArama Motoru Optimizasyonu (SEO)
check_circleBlog / İçerik Yönetimi
check_circleİstatistik ve Raporlama
check_circleHavale / Kapıda Ödeme Sistemi
check_circleGoogle Yönetim Araçları
check_circle2048bit SSL Güvenlik Sertifikası
check_circleHediye Çeki / Puan Sistemi
check_circleMobil Uyumlu E-Ticaret Sitesi
check_circleMobil Uyumlu Yönetim Paneli
check_circleSepet / Sipariş Hatırlatma
check_circleDetaylı Kargo Yönetimi
check_circleCloud Sunucu Altyapısı
check_circleÜrün Filtreleme
check_circlePromosyon & Kupon Kodu Oluşturma
check_circleMobil Uyumlu Hazır Tasarımlar
check_circleTicket & Canlı Chat Desteği
check_circleÖzel Tasarım (Opsiyonel)
SATIN AL

Sıkça Sorulan Sorular

ZeplinGo Etkinlik Bilet Satış Sitesi ile ilgili merak edilen soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz.

Zeplingo Etkinlik Bilet Satış Sitesi Nedir ? 

ZeplinGo Etkinlik Bilet Satış sitesi ile düzenlenen konser, konferans, seminer,spor ve sanat gibi etknliklerin biletlerini toplu yada bireysel kullanıcılara satabilirsiniz.

ZeplinGo Etkinlik Bilet Satış Sitesi Herhangi bir Ekstra Ücret Talep Eder mi? 

Hayır. ZeplinGo kurulum dahil, satışlarınızdan yada siparişlerinizden ek ücret yada komisyon talep etmez. Üstelik bütün güncellemelerden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

ZeplinGo Etkinlik Bilet Satış Sitesi Üzerinden Müşterilerimiz ile İletişim Kurabilir miyiz ? 

Elbette. Site ziyaretçileriniz ile online iletişim kurmanızı sağlayacak "Online Destek Hattı'nı" siteniz ile birlikte kurulu olarak teslim ediyoruz.

 
 
 

ZeplinGo Etkinlik Bilet Satış Sitesi Üzerinden Ödeme Alabilir miyiz?

Tabiki. Türkiye’de aktif olarak hizmet veren tüm banka sanal pos altyapıları sistemimiz tarafından desteklenmektedir. Dilerseniz sistemizde de entegre olan "iyzico" hesap bilgilerinizi sisteme tanımlayarak anında kredi kartı ile ödeme almaya başlayabilirsiniz.

ZeplinGo Etkinlik Bilet Satış Sitesi Kurulum Sürecinde Bana Yardımcı Olacak mısınız?

Tabi ki. Sadece kurulum sürecinde değil, bütün süreçlerde ZeplinGo Destek Ekibimiz ile yanınızdayız. Dilerseniz telefon ile dilerseniz canlı destek hattı ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

SSL (Güvenlik Sertifikası) Nedir ve Paketlere Dahil midir?

Secure Sockets Layer kısaltması olarak adlandırılan SSL ,Sunucu ile istemci arasındaki iletişimin şifrelenmiş şekilde yapılabilmesine imkan veren standartlaşmış bir teknolojidir. En yaygın kullanım şekli, web ortamında, sunucu ile tarayıcı(Internet Explorer gibi..) arasındaki iletişimin şifrenlenmesi şeklindedir. E-Ticaret sistemlerinde sanal pos olarak adlandırılan, online kredi kartı ile ödeme yapmaya yarayan sistemler bulunduğundan, SSL E-Ticaret sistemleri için gereklidir. ZeplinGo yazılımı ile birlikte tüm paketlerde paylaşımsız 2048 Bit SSL hizmeti ücretsiz olarak sağlanmaktadır.