Google API desteğiyle mesafe ve kiralama ücretlerini hesaplama

Google API desteğiyle mesafe ve kiralama ücretlerini hesaplama

Vip araç kiralama firmaları için geliştirdiğimiz yazılımımız, Vip araç kiralama sektöründe müşterilerine en iyi hizmeti sunmak isteyen firmalar için idealdir.

Google API desteğiyle hızlı ve kolay bir araç kiralama deneyimi sunar.

Müşterileriniz belirledikleri noktalar arasındaki mesafe ve kiralama ücretlerini hesaplayarak, araç kiralama işlemlerinin ne kadar maliyetli olacağını görebilir. Böylece, firmalar müşterilerinize en uygun hizmeti sunabilirsiniz.

Online Rezervasyon

Online Rezervasyon

Vip araç kiralama sektöründe rakiplerinizi geride bırakmak için online rezervasyon sistemiyle hızlı ve kolay işlem yapabileceğiniz yazılımımız ile müşterileriniz sadece seçtiği aracın ve kiralama tarihlerinin uygunluğunu kontrol etmekle kalmaz, aynı zamanda aracınızın başlangıç ve bitiş yerleri arasındaki mesafeyi de öğrenebilirler.

Web siteniz üzerinden müşterileriniz online olarak rezervasyonları yapabilir ve bu rezervasyonlar mail olarak doğrulanır, böylece firma olarak daha hızlı ve etkili bir şekilde hizmet sunabilirsiniz.

ÜCRETSİZ <br>ÖN ÇALIŞMA

ÜCRETSİZ
ÖN ÇALIŞMA

Web sitenizi hazırlayalım
beğenirseniz satın alın.

HOSTİNG + ALAN ADI + SSL DAHİL

HOSTİNG + ALAN ADI + SSL DAHİL

Sürpriz ödeme yok her şey dahil anahtar teslim.

ÖMÜR BOYU <br>GARANTİ

ÖMÜR BOYU
GARANTİ

Web sitelerimiz çıkabilecek sorunlar için kullandığınız sürece garanti kapsamındadır.

PREMİUM  <br> HIZLI BAŞLATMA

PREMİUM
HIZLI BAŞLATMA

Web sitelerimizi ücretsiz ön sunum dahil ortalama 1 günde yayına alıyoruz.

Kredi Kartı İle Online Ödeme Alma İmkanı

Kredi Kartı İle Online Ödeme Alma İmkanı

Rezervasyon yapan müşterileriniz, online ödeme seçeneğiyle kredi kartları ile rezervasyon ücretlerini hızlı ve kolay bir şekilde ödeyebilirler.

Ancak, bu hizmeti sunmak için yazılımımızı kullanan firmaların TÜRSAB üyeliği olması zorunludur. Çünkü sanal pos hizmeti almak için TÜRSAB belgesi gerekmektedir. Bu sayede, müşterilerimizin ödemelerini güvenli ve kolay bir şekilde yapmalarını sağlıyoruz.

ZeplinGo ile Vip Transfer Web Sitesi
Kurmak Çok Kolay

Müşteri temsilcimiz site kurulumu sırasında size ücretsiz yardımcı olacaktır.

Profesyonel web sitesi yaptırmak istiyorum diyorsanız. Uzman ekibimizin sizin için seçtiği SEO dostu kodlama ve mobil uyumlu hazır web sitesi tasarımlarından dilediğinizi seçin. Rakiplerinizi imrendirecek, profesyonel bir web sitesiyle internete açılın sadece bir saat içinde kurulumunu yapıp size teslim edelim

Vip Araç Kiralama Web Sitesi

Vip Araç Kiralama Web Sitesi

Vip Transfer Web Sitesi, havalimanı transfer hizmetleri için özel olarak tasarlanmış bir yazılımdır. Müşterileriniz aracını seçerek ve kiralama tarihlerini belirleyerek rezervasyon yapabilirler. Ayrıca, online ödeme yöntemi ile kredi kartı ile ödeme yapabilirler. Bu sayede, firma olarak en doğru kararı vererek en uygun fiyatlarla hizmet sunabilirsiniz. Ayrıca, TÜRSAB üyeliği gerektiren sanal pos hizmeti sayesinde, özel araç kiralama, vip vito kiralama, şoförlü vip vito kiralama gibi hizmetlerinizi sunabilirsiniz. Özel taşıma hizmeti web sitesi, sadece vip araçlar için tasarlanmıştır. Bu sayede, müşterileriniz için en iyi hizmeti sunabilirsiniz.

E-Posta Aboneliği

Email listemize kaydolarak tüm gelişmelerden ve kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Bizi Takip Edin